На Закарпатті 7 школярів потрапили до лікарні через ймовірне розпилення газу з балончика


13 вересня до Закарпатської обласної лікарні в Мукачеві поступило 7 дітей, з попереднім діагнозом «отруєння». Усі вони, 6 клас учні ЗОШ №10.

Як розповіли у Мукачівському відділі поліції, наразі слідчо-оперативна група виясняє деталі інциденту. За не підтвердженою інформацією, діти розпилили невідомий газ у школі, вірогідно з балончика.

Правоохоронці розповідають: опитані дітиі розповідають, що вони почули різкий запах під час перерви.

Як розповіли у лікарні, 3 дітей втрачали свідомість, наразі вони перебувають у реанімаційному відділенні, їм вже трохи краще. Інші діти перебувають в інфекційному відділенні. Їх стан — середньої важкості. Всі діти при свідомості. Що стало причиною поки що не коментують.

В Управлінні освіти додають, зараз керівник закладу виконує заходи відповідно до наказів управління освіти, молоді та спорту, інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти. На місці працюють представники ДСНС, обставини події з’ясовуються.

«Семеро школярів закладу, учні 6-го класу були доставлено до обласної дитячої лікарні, до інфекційного відділення. «Швидку» та рятувальників викликала адміністрація закладу через погіршення стану та підозри про можливе розпилення невідомої речовчини, про що заявляв один з учні», — розповідають в управлінні.

Що саме стало причиною різкого погіршення здоров’я, з’ясовують працівники поліції, які опитують школярів та рятувальника , які проводять дослідження.
Наразі їх стан стабільний.

Також в управлінні додають: при виявленні у дітей підозрілих симптомів звертатися до лікарів та повідомляти класного керівника.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду