Для служби в армії відправлять 370 закарпатців - розпочався осінній призов-2019

1 жовтня 2019 року, в Україні стартує осінній військовий призов. Загалом 370 юнаків із Закарпаття віком від 20 до 27 років призвуть цієї осені для несення строкової військової служби.


Призов буде здійснено до Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної Прикордонної Служби України та Державної спеціальної служби транспорту України. Для військових комісаріатів Закарпатської області визначено призвати 370 осіб.


З них 255 - до Збройних сил України, 80 — до Національної гвардії, інші до Державної служби спеціального транспорту та Державної прикордонної служби. Призиватимуть юнаків зі всіх районів області пропорційно до кількості населення.


На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Мають право на відстрочки: за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти, продовження професійної діяльності.


Звільняються від призову ті, хто за станом здоров’я визнані непридатними до військової служби; які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку; виконали обов’язки служби у резерві (протягом 1 та 2 контрактів); батько або мати, рідний брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів; до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах; були засуджені до позбавлення (обмеження) волі; після закінчення ВНЗ присвоєно військове (спеціальне) офіцерське звання.


Термін проходження служби складає 18 місяців, а для тих, хто має вищу освіту ступеня магістр – 12 місяців.
При призові на строкову військову службу всі, хто у складі команди буде направлений до військової частини отримають одноразову грошову винагороду у розмірі 3842 грн. та 370 – 450 грн. (в залежності від посади) щомісячного грошового забезпечення.
 
За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством.


Осінній призов триватиме аж до кінця року. Згідно з проектом розпорядження Кабінету міністрів України восени 2019 року загалом в Україні заплановано призвати на строкову військову службу 15 200 юнаків, з них:


в Збройні Сили України - 9000 чоловік;
в Національну гвардію України - 4400 осіб;
до Державної спеціальної служби транспорту - 800 чоловік;
в Державну прикордонну службу - 1000 чоловік.
Бійці служитимуть щонайбільше півтора року. У Міноборони України зазначають, що до зони проведення Операції Об'єднаних сил на Донбасі їх не відряджатимуть.
Mukachevo.net

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду