Ще один населений пункт приєднається до Мукачівської ОТГ

Як повідомили у пресслужбі Мукачівської міської ради, розроблено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади Жнятина.
Рішення про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади села Жнятин Жнятинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади прийнято на позачерговій сесії міськради.
Це вже сьомий населений пункт, що приєднується до Мукачівської ОТГ. Минулріч вже приєдналися Шенборн, Нижній Коропець, Лавки, Павшино, Нове Давидково. Цьогоріч приєднується громада Дерцена.
Наразі розроблено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади Жнятина.

Необхідно буде провести розрахунки обсягу доходів та видатків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади після приєднання, здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету та моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що приєднується.
Також підготують пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.
Планується визначити межі потенційного старостинського округу на території громади, що приєднується.

Ще один населений пункт приєднається до Мукачівської ОТГ
Ще один населений пункт приєднається до Мукачівської ОТГ

Мукачівська міськрада

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду