На Закарпатті призупинить роботу низка закладів (Перелік)

Як повідомляє в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли такі рішення:
Тимчасово, до 3 квітня 2020 року, призупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території області:
– кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
– дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, розміщених у закритих приміщеннях;
– фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів та стадіонів;
– водних парків, парків атракціонів;
– усіх магазинів, крім продуктових , аптек та АЗС.
Рекомендувати громадянам України утриматися від виїзду за кордон в країни, на території яких зафіксовані випадки COVID-19 та максимально обмежити пересування у межах області (країни).
Керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:
Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
Максимально перевести роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.
Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.
Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.
Пункти пропуску працюють у спеціальному режимі. На в’їзд – пасажирський напрямок – впускаємо українських громадян і тих, хто має довзоли на проживання. Іноземців в Україну не впускають. Обмеження не стосуються вантажних терміналів – вони працюють на в’їзд і на виїзд. Повністю закривають пішохідний пункт пропуску на українсько-словацькому кордоні «Селменці». Залізничні міжнародні пасажирські перевезення також припиняють свою роботу.
Температурний скринінг запровадити і на в’їздах в область.
Закарпатська ОДА – від завтра – вхід за перепустками. Призупинені особисті прийоми громадян керівництвом обласної та районних державних адміністрацій. Це спрямовано на недопущення скупчення людей в громадських приймальнях, відділах звернень.
Звернення прийматимуться у електронному вигляді.