Зеленський розповів про плани реконструкції в Закарпатській області в рамках програми Велике будівництво

У Закарпатській області до кінця 2020 року планують відремонтувати рекордні 370 км доріг. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в ході робочої поїздки в Закарпатську область в суботу, 9 травня, передає прес-служба Офісу президента.


"Це дійсно велика кількість, якщо з 2018 на 2019 рік у нас було без Маріупольської дороги десь 600 км на всю країну, то тут майже 400 на одну область. Дороги, інфраструктура - один з найважливіших пріоритетів для нашої держави", - заявив він.

Зеленський також в пункті пропуску відвідав мостовий перехід на кордоні через річку Тиса. Йому розповіли, що трафік по мосту занадто щільний через його низьку пропускну здатність. При цьому неможливо модернізувати об'єкт, збільшивши кількість смуг.

"Будемо працювати над тим, щоб зробити ще два нормальних сучасних пропускні пункти, щоб розвантажити трафік", - зазначив Зеленський.

Також повідомляється, що для оптимізації руху на пропускному пункті в Чопі планується ввести електронну чергу. Вона синхронізує заїзд транспорту, зокрема вантажівок, за часом, про який водіям будуть повідомляти в спеціальному додатку або у вигляді SMS.

Кореспондент


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду