Олексій Гетманенко пішов з посади першого заступника голови Закарпатської ОДА

Олексій Гетманенко написав у своєму facebook про припинення своїх повноважень.
“Майже рік, як я працюю на керівних посадах у Закарпатській ОДА. Це неймовірний за напруженням, динамічністю за кількістю значимих як для краю подій, так і загалом для держави.
Сьогодні у відповідності до Закону України «Про обласні державні адміністрації» головою ОДА задоволено мою заяву про припинення повноважень.
Щиро дякую всім Вам, шановні краяни, колеги в облдержадміністрації, депутати Закарпатської обласної ради за плідну роботу, підтримку і розуміння.
За цей невеликий період разом нам вдалося:
  • Розблокувати і довести до завершення створення 64 ОТГ.
  • Конкретно визначити значимі для краю інвестиційні проекти та ефективно розподілити кошти, в тому числі ДФРР, на їх реалізацію.
  • Заручитися громадською підтримкою щодо будівництва сучасного сміттєпереробного комплексу та визначено джерела фінансування на першочергові роботи.
  • Подолати накопичене роками відставання у розбудові важливих дорожніх артерій області.
Поза сумнівом, головним нашим випробуванням став COVID та подолання його наслідків. Щиро вдячний Президенту, Парламенту та Уряду за підтримку Закарпаття. Дякую медикам, обласним депутатам і волонтерам за злагоджену та конструктивну роботу з протидії поширення пандемії. Зараз дуже важливо не розслаблятися, максимально дотримуватися протиепідемічних вимог та втримати налагоджену систему боротьби з COVID.
Мій шлях до влади був через «соціальний ліфт», відкритим перед нашим поколінням перемогою Президента Зеленського. Вдячний йому за можливість поставити на службу суспільству свої знання та вміння. Впевнений, це допоможе мені у мабутньому, адже готовий і надалі служити на благо Закарпаття та України.”

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду