Від коронавірусу помер голова Всеукраїнської ради церков

У суботу, 4 липня, на 68 році життя від коронавірусу в Ужгородській лікарні помер Василь Райчинець – голова Всеукраїнської ради церков старший єпископ Української Євангельської Церкви, головуючий Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
Сьогодні Господь покликав до вічності Василя Федоровича Райчинця, старшого єпископа УЄЦ, Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і Релігійних Організацій. Висловлюємо щире співчуття рідним та церкві, якій Василь Федорович присвятив більшу частину свого життя", – йдеться в повідомленні.
Редактор газети, пастор Анатолій Якобчук наголосив у Facebook, що "причина смерті – підтверджене захворювання на коронавірус".
Як відомо, Василь Федорович Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в с. Поляна, Свалявського району, Закарпатської області, в багатодітній сім’ї проповідника. Здобув богословську освіту, паралельно здобувши музичну освіту.
У 1987 році Василь Федорович був обраний церквою ХЄВ с. Поляна на пасторське служіння, а в 1990 році став заступником старшого Пресвітера Союзу. В 1995 році на черговому З’їзді Союзу ВЦХЄВ Василя Федоровича Райчинця було обрано Старшим Єпископом Союзу.
Також з 2010 ро

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду