На Закарпатті продовжуються перевірки щодо дотримання карантинних вимог

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області продовжують проводити комісійні перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину. При цьому враховуються вимоги  відповідних зон епідемічної небезпеки поширення  COVID-19 на території області.
За період з 21 по 27 вересня 2020 року було здійснено 1376 позапланових перевірок, за результатами яких встановлено порушення на 87 об’єктах.   Серед перевірених:  427 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановлено на 23 об’єктах; 23  агропромислові ринки, порушення встановлено на  6 об’єктах; 185 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, порушення виявлені на 3 об’єктах; 323 заклади громадського харчування,   на  20 об’єктах виявлено порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів; 20 перукарень і салонів краси, порушення не виявлено.
Водночас були обстежені щодо створення безпечних умов перебування дітей та працівників: 74 дошкільні заклади, порушення не виявлено; 100 закладів середньої освіти, порушення не виявлені; 5 вищих навчальних закладів, ПТУ, коледжів, технікумів та 5 гуртожитків  закладів освіти, порушення не виявлено; 100 інших об’єктів нагляду (об’єкти водопостачання та водовідведення, транспорт, аптеки тощо) на 9 встановлено порушення.
До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 86  приписів (пропозицій) та складено один протокол.
Також з метою  запобігання занесенню і поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV,  проводиться широка  інформаційна робота серед населення. За тиждень здійснено 1213 таких заходів, ынформуэ Управління.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду