У неділю рятувальники Закарпаття розшукали у горах п’ятьох заблукалих туристів

За інформацією закарпатських рятувальників, о 14:25 надійшло повідомлення, що 29-річний львів’янин катався на сноуборді, у тумані втратив орієнтир та заблукав. Рятувальники знайшли його о 17:10 в районі полонини Крачуняска та доставили до готелю.
Трохи пізніше, о 17:25, відпочивальники повідомили, що їхні друзі піднялися на крісельному витягу "Вершина Карпат" й не повернулися. Телефонного зв’язку із заблукалими сноубордистами не було. Рятувальники відшукали заблукалих туристів о 22:05 в районі урочища Грегулець. Ткристів доставили в смт Ясіня, звідки вони самостійно вирушили до свого готелю.

Наступні два повідомлення надійшли до оперативно-рятувальної служби з різницею в 10 хвилин. О 18:05 подзвонив 28-річний харків’янин і розповів, що він заблукав. О 20:20 вдалося встановити, де турист знаходиться. Його в телефонному режимі вивели до підйомника, звідки сноубордист самотужки повернувся до місця проживання.
Вже о 18:15 стало відомо, що в районі полонини Драгобрат під час катання на сноуборді заблукав 35-річний мешканець Одеси. До Служби порятунку подзвонили його друзі, а з самим туристом зв’язок то з’являвся, то зникав. О 19:20 рятувальники знайшли його в районі полонини Крачуняска та в задовільному стані доставили до готелю на гірськолижному комплексі.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду