На Закарпатті створять групи реагування на порушення карантинних правил

Щоденно в області виявляють понад пів тисячі інфікованих COVID-19. Через кілька кілька днів частина цих людей потрапляє до лікарень та реанімаційних відділень.
Інформація про це звучить на всіх можливих каналах щодня. Попри це рівень інфікування зростає.
«Нам потрібні дієві методи впливу на населення у боротьбі з COVID-19. Якщо наші краяни не мають достатнього рівня свідомості, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих, обласна влада має вжити кроки зі свого боку», – сказав Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.
З цього приводу влада поспілкувалася з керівниками районів і запропонувала сформувати оперативні групи реагування та контролю за дотриманням карантинних вимог на місцях. Уся ця інформація буде збиратися в центрі.
«Ми пропонуємо включити у ці групи старост, дільничних лікарів, директорів шкіл – усіх тих, хто добре знає своїх односельців, має на них вплив і може проконтролювати. Якщо закарпатець інфікований чи повинен бути на самоізоляції, то він не може відвідувати кафе, магазини, зустрічатися з іншими людьми. Вимоги треба виконувати. Інакше матимемо медичний колапс. І тоді нам ніхто не зможе допомогти», – додав Мирослав Білецький.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду