Рясні снігопади і хуртовини: дороги Закарпаття вкрило снігом

Закарпаття сьогодні зіткнулося з інтенсивним снігопадом, через що навіть обмежували рух на одній з автодоріг. Негода в області утримається на кілька днів. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Служби автодоріг в області.
"На дорогах області працює спецтехніка – обробляємо дорожнє покриття та прибираємо сніг. На Н-13 Львів – Самбір – Ужгород працює три одиниці техніки, на Ужоцькому перевалі найвищий сніговий покрив. Всі роботи у рамках поточного середнього ремонту призупинили. На М-06 Київ – Чоп працює чотири одиниці КДМ", - повідомили дорожники.
За прогнозами синоптиків, складні погодні умови на Закарпатській області - рясний снігопад, місцями мокрий сніг, хуртовини та налипання мокрого снігу - утримається протягом найближчих днів.
Сьогодні ж, як вказано, найбільше снігу насипало на Ужоцькому перевалі. При цьому, у районі 11 години, через несприятливі погодні умови – інтенсивний снігопад – був навіть недовго закритий рух для вагового транспорту по трасі М-06 Київ – Чоп від Абранського перевалу до кордону зі Львівською областю.
Джерело: УНН

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду