У Карпатах врятували маленького ведмежатка (ФОТО)

У національному парку "Полонини", що знаходиться на кордоні з Україною та Польщею словацькі природоохоронці врятували від голодної смерті маленького ведмежатка. Наразі шукають самку з іншим дитинчам, аби повернути у дику природу. Якщо це не вдається зробити малюк опинитися в зоопарку.
Покинуте ведмежа без матері три дні жили під гілками біля струмка та дороги в Національному парку. Його помітили місцеві жителі, які зв'язались з рятувальниками. Ведмедик не зміг би вижити без допомоги.
"Окрім постійних поганих погодних умов, коли нічні морози ще досить сильні, випав сніг, а дитинча ще залежить від молока матері, він не можете самостійно знайти їжу", - розповів лісничий Рудольф Кожей.
Ведмедику всього лише кілька тижнів. В цей час ведмедиця з молодняком ще має бути у своєму лігві.


"Що сталося ми не знаємо - можливо це було втручання людини, або іншого ведмедя. У будь-якому разі малюк потребував негайної допомоги, бо був дуже змученим і голодним", - каже зоолог парку Йозеф Стофік.
Люди побачили покинутого ведмежа кілька днів тому. Він рухався біля самого села, біля головної дороги. Існувала небезпека, що він може потрапити під автомобіль.
Поблизу природоохоронці також не знайшли слідів дорослого ведмедя.
Це перший такий випадок у Національному парку Полонини. Наразі ведмедик вже перебуває у спеціалізованому закладі. "Його потрібно годувати, тому що він був дуже слабким, ймовірно, взагалі нічого не їв. Наразі намагаємося знайти самку з іншим дитинчам, аби малюк таким чином міг повернутися до природи. Це була б найкраща альтернатива з усіх можливих", - каже зоолог.


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду