Голова Закарпатської ОДА зустрівся з Генеральним консулом Словацької Республіки

Я дуже радий, що нам вдалося зустрітися, адже ця зустріч вкрай потрібна та важлива для обох сторін. Між Україною та Словаччиною  дуже тісні стосунки та хороша співпраця. Я радий цьому. Нам  є над чим працювати. Є багато спільних завдань та пропозицій. Все починається із обговорення та першого кроку. Тому такі зустрічі між нами тільки розпочинаються». 
З таким меседжем Анатолій Полосков звернувся до Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Павла Паніса.
Реконструкція існуючих та відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Словацькою Республікою, зокрема відкриття велосипедної доріжки на українсько-словацькому кордоні. 
Таку ініціативу озвучив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков. 
За словами очільника області, це допоможе людям ще легше перетинати кордон. 
Сторони обговорили і реалізацію пілотного проєкту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску “Електронна черга перетину кордону”.  
Йшлося на зустрічі й про спільні транскордонні проєкти в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП ,,Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна” (2021 – 2027рр). 
Говорили і про відновлення аеропорту «Ужгород». 
Визначили головні напрямки у подальшій співпраці між Україною та Словаччиною. 
Це будівництво сучасної прикордонної інфраструктури, покращення транспортного взаємозв’язку та логістики.  
У підсумку Анатолій Полосков та Павло Паніс домовилися у найближчі два тижні зустрітися, аби продовжити втілювати реальні кроки спільної співпраці проєктів між країнами сусідками.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду