У рамках «Великого будівництва» триває ремонт дороги до знаних на всю Європу курортів з мінеральними і термальними водами

Дорога територіального значення Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино веде до бальнеологічних курортів на півдні Закарпатської області, що розташовані біля кордону з Румунією, - Шаян та Велятино.
Її поточний середній ремонт здійснюється у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
У межах проєкту, згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, підрядник вирубає чагарники, демонтує старе металеве огородження, зробить фрезерування зношеного покриття, влаштує основу з щебенево-піщаної суміші, здійснить регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». Наступний етап – два шари асфальту.
Під'їзд до санаторію також відремонтують у рамках поточного середнього ремонту маршруту Т-07-37.
Шаян добре знаний своїми цілющими мінеральними водами, що лікують проблеми зі шлунком, та загалом оздоровлюють організм. А Велятино - термальними водами з підвищеним вмістом йоду і температурою 36-38 С°. Особливо корисний відпочинок буде тут для тих, хто має захворювання нервової системи, в тому числі перевантаження та хронічний стрес, патології системи кровообігу, ураження опорно-м'язової системи, кісток та суглобів, гінекологічні захворювання.
Відео – Служба автомобільних доріг у Закарпатській області