Неінфекційні хвороби - причина 80% смертності в Україні

Про це повідомив заступник генерального директора Центру громадського здоров'я Владислав Збанацький на брифінгу з нагоди старту українсько-швейцарського проєкту "Діємо для здоров'я", повідомляє Укрінформ.
"Якщо ми говоримо про неінфекційні захворювання, то в Україні вони формують більше 80% смертності", - сказав Збанацький.
Він зауважив, що нині тривалість життя в Україні не відповідає показнику тривалості життя у країнах з високим та середнім доходом.
У свою чергу державна експертка директорату громадського здоров'я та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров'я Марта Мельник повідомила, що уряд прийняв національний план заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку. За її словами, план заходів спрямований на усунення чинників виникнення неінфекційних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, ожиріння.
Також план заходів спрямований на підвищення рухової активності серед українців, формування навичок здорового харчування, профілактику та раннє виявлення онкологічних захворювань.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду