В Закарпатській обласній лікарні відновили планові операції та прийом хворих з травмами

Ремонт роблять у корпусі Закарпатської обласної лікарні, де приймали інфікованих коронавірусом. Про це повідомив директор медзакладу Юрій Яцина. Каже: у трьох відділеннях – хірургії, травматології та ортопедії – вже приймають пацієнтів для планового лікування. В інших проводять косметичний ремонт і дезінфекцію.
У хірургічному корпусі в лікарні ім. Новака є відділення травматології, де лікували інфікованих коронавірусом. Відколи виписали останніх хворих, почали знову приймати пацієнтів із травмами, — каже завідувач Володимир Гайович. Тепер мають 22-х пацієнтів.
Медики знову почали проводити планові операції у хірургічному відділенні. Роботу в інших також мають відновити, однак після ремонту та повної дезінфекції приміщень.
“Вже працюють операційні, проводимо планові оперативні втручання, — розповів директор лікарні. — На даний час ми проводимо поточні ремонти у відділеннях. Упродовж майже року і чотирьох місяців пройшло багато хворих на коронавірус. Ми пролікували за цей період 1 656 пацієнтів, з них 213 померло. Це чимала кількість, ми провели велику роботу, цей корпус гудів, як вулик. Ми пам’ятаємо ці важкі часи”.
За словами Юрія Яцини, останнього пацієнта, який перехворів на COVID-19, із обласної лікарні виписали 8 червня.Ремонт відділень мають завершити за два тижні.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду