На Закарпатті погодили розподіл субвенції з Держбюджету

Закарпатська область відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України отримала субвенцію з Державного бюджету на реалізацію в краї інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.
 
Загальний обсяг фінансового надходження складає 332 мільйони гривень. Їх розподіл погодили депутати Закарпатської обласної ради на засіданні бюджетної комісії. Про те, для реалізації яких проєктів використають ці кошти, розповів перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Чудова новина для ужгородського летовища та авіакомпанії, яка здійснює тут перельоти. Закарпаття отримало понад 82 млн грн. на реконструкцію світлосигнальної системи аеродрому «Ужгород», без якої буде надскладно здійснити посадку літаку в осінньо-зимовий період. Ще понад 17 млн грн. – на капітальний ремонт покриття місць стоянки повітряних суден. Загальний обсяг субвенції на проєкти аеропорту склав 100 млн грн.
«З перших днів на посаді першого заступника голови ОДА та як для обласного депутата для мене було вкрай важливо забезпечити наших лікарів якісним обладнанням. Ми включали його у програму Фонду державного розвитку, клопотали і нарешті отримали результат: Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології отримає 90 млн грн. для закупівлі потужного оснащення. Завдяки йому наші нейрохірурги матимуть ще більше шансів врятувати життя не одному пацієнту», - прокоментував Мирослав Білецький. 
Частину субвенції спрямували на будівництво районної лікарні у м. Берегові. Для цього передбачено 28 млн грн.
«Не оминули увагою і  дороги. У нас в області є чимало проблемних ділянок, але є одна, скарг на яку чи не найбільше – це автошлях О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. Для його ремонту з Держбюджету виділили 94 млн.грн. Тож уже цьогоріч до популярних туристичних локацій Закарпаття можна буде дістатись рівненькою дорогою європейської якості», - зазначив перший заступник очільника краю.
Хустська територіальна громада отримає 20 млн грн. для будівництва 25-метрового міського басейну. Тут юні спортсмени і жителі міста матимуть чудову можливість розвивати свої спортивні навички, покращувати самопочуття і просто відпочивати.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду