Стартує капітальний ремонт автошляху, що веде до відомих туристичних магнітів Закарпаття

На своїй сторінці у фейсбуці голова облдержадміністрації Анатолій Полосков повідомив про початок ремонтних робіт на одній із найважливіших туристичних артерій регіону. 
Йдеться про дорогу загального користування місцевого значення С 070605 Пилипець – Потік, яка з’єднує водоспад «Шипіт» та підйомник на полонину Боржава з центральною дорогою.
За словами очільника області, тутешні територіальні громади живуть туризмом та завдяки йому, тож держава сприяє збільшенню їхньої спроможності, зокрема й за рахунок покращення інфраструктури.
«Потік туристів постійно збільшується, і забезпечити комфортні умови слідування до головних туристичних магнітів критично важливо», - зауважив Анатолій Полосков, додавши, що це питання було одним із перших, які він узяв під особистий контроль на початку року.
Так, для капітального ремонту автомобільної дороги від с. Пилипець в напрямку с. Потік Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області уклала договір з підрядником на 11,786 млн грн.
Голова облдержадміністрації переконаний, що потрібно нарощувати дорожні артерії, які будуються завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема й на місцевому рівні.


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду