Словаччина відновлює автобусне сполучення із Україною через Закарпаття

Словаччина з 1 серпня відновила пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску «Вишнє Нємецьке». 
Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.
Зазначається, що на осіб, які прибуватимуть з України, поширюватимуться карантинні заходи, визначені урядом Словаччини.
«Відповідно до повідомлення Словацької сторони, з 07.00 (за київським часом) 01.08.2021 року відновлюється пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску «Вишнє Нємецьке» (з українського боку – пункт пропуску «Ужгород»)», – йдеться в повідомленні.
Відтак усі не вакциновані особи віком від 18 років (за певними винятками) підлягатимуть самоізоляції терміном 14 діб. Вона може проходити у домашніх умовах або у відповідних установах. Самоізоляція припиняється, якщо за цей час в особи не виявлено симптомів захворювання на COVID-19 або якщо вона матиме негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше п’ятого дня після прибуття на територію Словаччини.
Водночас словацька сторона нагадала про необхідність завчасної реєстрації усіх подорожніх віком від 12 років на урядовому сайті.
Mukachevo.net

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду