Школи Закарпаття запрацюють у разі вакцинації 80% працівників

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів, якою внесено зміни до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, що ухвалена 28 липня.
Згідно з документом, у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки робота закладів освіти буде можлива лише за умови вакцинованого персоналу на рівні 80%.
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, однією з важливих новацій постанови стають правила роботи закладів освіти в умовах карантину.
«У разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу», – наголошує Ляшко.
Натомість, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, коментуючи питання масової вакцинації вчителів в ефірі Українського радіо сказав, аразі юридичних підстав, аби не допускати невакциновану проти коронавірусної хвороби людину до роботи немає.
Він також наголосив, що кожен вчитель і лікар має розуміти, що він — працівник критичної інфраструктури і працівник, який власним прикладом має показувати як вірно робити.
«Вакцинуючись і медик, і вчитель подають приклад іншим і захищають своє оточення. Зараз юридичних підстав, аби не допускати не вакциновану проти коронавірусної хвороби людину до роботи немає», – сказав головний державний санітарний лікар.
У Міністерстві охорони здоров'я також зазначають, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду