За тиждень на Закарпатті здійснили понад 900 перевірок дотримання карантину

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області щоденно продовжують здійснювати контроль за дотриманням обмежень, передбачених відповідною постановою Кабінету Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Так, протягом минулого тижня у межах повноважень ГУ ДПСС був проведений 921 захід нагляду (контролю). Перевірки виявили на 51 об’єкті певні порушення, на усунення яких керівникам надали 46 приписів та ініційовали складання 5 постанов про порушення карантинних заходів.
Зокрема, були перевірені:
309 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення встановлено на 10 (надано 5 приписів та ініційовано складання 5 постанов про порушення карантинних заходів) ;
156 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, порушення встановлено на 4 (надано 4 приписи) ;
187 закладів громадського харчування, порушення виявлено у 2 (надано 2 приписи) ;
18 перукарень і салонів краси, порушення виявлено у 3 (надано 3 приписи) ;
16 закладів дошкільної освіти, порушень не виявлено;
101 інший об’єкт нагляду, порушень не виявлено.
Щоденно фахівці ГУ ДПСС краю контролюють роботу агропродовольчих ринків. За попередній тиждень там провели 134 позапланові перевірки з питань дотримання протиепідемічних заходів під час карантину. За виявлені порушення керівникам винесли 32 приписи та пропозиції.
Водночас проводився моніторинг заходів поточної дезінфекції на об’єктах різної категорії (876). Про виконану роботу та з метою профілактики захворювання на ковід інформується населення, в тому числі із залученням засобів масової інформації і соціальних мереж (загалом 832 заходи).
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду