У школах Закарпаття можуть ввести уроки з сортування відходів

З такою ідеєю до Закарпатської облради та обласного управління освіти звернувся директор Агентства регіонального розвитку Закарпаття Михайло Данканич, — передає кореспондент Укрінформу.

У такий спосіб малечі хочуть закласти правила поводження з твердими побутовими відходами.

Данканич каже, що для впровадження цієї ініціативи необхідні кілька кроків. Перше — це рішення профільних комісій обласної ради, далі — розробка дорожньої карти та навчання вчителів. Згодом потрібно буде закупити сміттєві баки для шкіл та організувати утилізацію й переробку зібраного відсортованого сміття.

«У разі, якщо профільні комісії Закарпатської обласної ради зацікавляться нашою пропозицією, вони мають дати завдання профільним підрозділам ОДА взяти участь у розробці дорожньої карти. Ми, зі свого боку, готові координувати цей процес, аби спільно знайти найбільш ефективне рішення — адже тут потрібно задіяти й органи влади, і школи, і бізнес, і громадські організації», — пояснює Данканич.
Також він наголошує, що далі необхідно буде закупити баки для сортування сміття у школах — це вартуватиме області приблизно 20 мільйонів гривень.

На одну школу треба виділити 30 тисяч гривень: закупити комплект великих баків, об'ємом в 1 тисячу літрів, та малих, об'ємом в 50 літрів.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду