Велика група голів територіальних громад із Закарпаття відвідає Словаччину у пошуках міст-побратимів

Уже цього четверга, 23 вересня, у словацькому місті Кошице почнуться 7-і Дні України
З цієї нагоди в Консульстві Словацької Республіки в Ужгороді відбулася презентація за участі головного організатора Днів України в Кошице, голови організації Feman, Едуарда Бураша та Консула Словаччини в Ужгороді Павола Затка.
Також у презентації взяли участь начальник управління єврорегіональної співпраці Закарпатської ОДА Олександр Білак та експерт у галузі туризму Олександр Коваль.
На жаль, через карантинні обмеження не вдасться втілити все задумане, однак програма Днів буде насиченою. 
Чого вартий пробіг у центральному парку Кошиць "Ветеранська миля", на яку приїдуть 15 ветеранів АТО з України. "Подібний забіг людей з обмеженими можливостями, а саме ветеранів бойових дій на Сході України, ніколи не проводився. Ці мужні люди доведуть, що попри фізичні вади, завдані війною, у них є мічний дух і жага до повноцінного життя", - сказав Едуард Бураш.
Цікавим обіцяє бути і Словацько-Український Форум, який відбудеться у рамках Днів України. У ньому візьмуть участь як чиновники, так і підприємці. На форумі йтимуть пошуки спільних точок дотику для активізації словацько-української співпраці в різних галузях як економіки, так і туризму та рекреації.
Великі сподівання і на День самоврядування. Велика група голів територіальних громад, голів населених пунктів Закарпаття та деяких інших областей України приїдуть до Кошице, щоб налагодити контакти зі своїми словацькими колегами. Є сподівання, що саме Дні України в Кошице стануть тою стартовою точкою для підписання угод про міста-побратими.
Ну і на Днях України буде чимало мистецьких та гастрономічних заходів, які презентуватимуть Україну, хоча, на жаль, саме через карантинні обмеження у Кошице не зможе виступити Закарпатський народний хор, як це було раніше заплановано.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду