Закарпатці у серпні купили в автосалонах машин на 3,8 млн доларів

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 130 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 3,8 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage
Позашляховики та кросовери склали 73% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 23% машин. Середня ціна кожного автомобіля склала 29 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.
Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали понад 20 таких автомобілів на суму 800 000 доларів. Кросовер Kia Sportage отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 12% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Toyota LC Prado.
Загалом в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Позашляховики та кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Продажі нових авто зросли на 20%, якщо порівнювати із серпнем 2020 року.
Нагадаємо, у липні в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 110 нових автомобілів на загальну вартість 3,7 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом була також Toyota, а найпопулярніша модель – Toyota Hilux.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду