Під час незаконного вивозу лісу на Закарпатті загинув чоловік

Вчора, 11 жовтня,  в урочищі Перемисл Квасівського лісництва, що на Рахівщині Закарпатської області, під час вивозу незаконно вирубаної деревини на автомобілі марки “Урал” був смертельно травмований 43-річний житель села Кваси. 
Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на документ ДП “Рахівське ЛДГ”.
За попередньою інформацією, інцидент стався близько 18-ї години.
“Після самовільної вирубки дерев породи: ялина, сухостій, вітролом, неліквід двоє місцевих мешканців на автомобілі “Урал” піднімалися вгору. У цей час автомобіль вдарився в пеньок і забуксував. При цьому смертельні травми отримав один із чоловіків. Причина трагедії  – несанкціонована вирубка дерев. Нині по цій справі правоохоронці проводять розслідування. Також на ділянки лісового господарства направили працівників лісової охорони, аби ті виявляли самовільні вирубки на даному урочищі”, – зазначив директор ДП “Рахівське ЛДГ” Василь Шемота.
До речі, інцидент привернув увагу місцевої влади та народних депутатів від партії “Слуга народу”. Вони взяли цю ситуацію під особистий контроль на чолі із народним депутатом України, головою Закарпатського осередку організації “Слуга народу” Миколою Тищенком.Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду