Івана Шимка обрано головою Тячівської РО УТМР

28 грудня 2019 року в м. Тячів, в будинку культури відбулася позачергова конференція товариства  мисливців та рибалок. На порядку денному стояли питання щодо обрання голови Тячівської РО УТМР та ревізійної комісії.
На конференції були присутні 42 делегати із 55 обраних, що засвідчує легітимність даного зібрання. 
Серед запрошених гостей були присутніми: секретар та члени президії обласної ради УТМР, голова Перечинської РО УТМР Петрусик Л.В., голова Іршавської РО УТМР Барнак І.А. 
Конференцію розпочав в.о. голови Шимко І.В., який прозвітувався про виконану роботу за півріччя поточного року. 
Зокрема зазначив, що на обліку в районній організації УТМР перебуває 749  осіб, з 19 первинних мисливських колективів. 
. З яких значна частина пільгової категорії, що не сплачують або частково сплачує членські внески. А саме: 77 пенсіонерів, яким більше 60-ти років, 17 осіб, які є Почесними членами УТМР і яким  виповнилося по  70 років, а також афганці та інваліди. Інші члени товариства своєчасно сплачують членські внески та всі без винятку виконують статутні обов'язки. 
Продовжується робота по покращенню умов перебування мисливських тварин в угіддях райорганізації. За звітній період для забезпечення підгодівлі фауни було закуплено 15 000 кг кукурудзи та 3000 кг солі, які розповсюджено на відповідних територіях.
На президії Тячівської РО УТМР було розглянуто та затверджено річний кошторис на 2020 рік зі сплатою членських внесків в сумі 1650 грн.
Відтак присутні на конференції делегати оцінили  роботу в.о. голови Тячівської РО УТМР Шимко І.В. на «задовільно». 
Після чого приступили до обрання нового керівництва.
Кандидатами на посаду були запропоновані: в.о. Тячівської  РО УТМР Шимко І.В., Палінкаш О.М. та голова Бедевлянської п.м.о. Шелевер М.В.
Оскільки Шелевер М.В. та Палінкаш О.М. дали самовідвід, то головою Тячівської  РО УТМР одноголосно  обрано Шимка І.В.
Також створено ревізійну комісію Тячівської РО УТМР у складі 3-ох чоловік, а саме: Терпак І.В., Бодак В.Ю., Коржук І.І., а також переобрано раду Тячівської РО УТМР в кількості 29 чоловік.
Новообраний голова Тячівської РО УТМР Шимко І.В. подякував всім за високу оцінку та довіру та закликав мисливців до плідної співпраці у здійсненні статутної діяльності організації.
Tyachiv News