Ракета влучила у кабіну пілотів, вони загинули одразу, – РНБО про катастрофу МАУ

Перша ракета, яку військові формування Ірану 8 січня запустили в український літак МАУ, потрапила у кабіну пілотів. На жаль, вони загинули миттєво.
Секретар РНБО Олександр Данілов у коментарі ВВС розповів, що українські фахівці одразу після приїзду на місце катастрофи в Ірані, оперативно передавали інформацію в Київ.
Важливо: Український літак збили ракети Ірану, загинуло 176 людей: останні новини, фото, відео
Україна одразу знала, чому сталася катастрофа літака, але не могла оприлюднити цю інформацію. Данілов пояснив, що Іран дуже складна країна, тому Київ хвилювався, щоб вони не відправили українських фахівців додому.
Секретар РНБО також додав, Іран "не мав вже куди відпиратися", тому визнав свою вину і зізнався, що випадково збив український літак.
"Іран зрозумів, що відпиратися вже немає куди, і в будь-якому випадку ми мали це (докази, – 24 канал) вже на українському боці... Це було наше завдання перед нашими громадянами, перед всім світом, адже коли кажуть, що Україна винна в тих подіях, – нам це не до вподоби", – наголосив він.
До теми: Які останні слова почули диспетчери від українських пілотів перед авіакатастрофою в Ірані
За словами Данілова, на фото, які оприлюднив Офіс Президента, чітко видно, що ракета потрапила в кабіну пілота.
Ті перемовини, які мали вести наші льотчики, – вони припинилися відразу. Вони, на жаль, загинули після першого удару,
– сказав він. 
На цих же фото також чітко видно отвори від виходу вибухових елементів. Україна не може зараз сказати, яка це саме ракета, але здогадується і знає її назву.

Кузов збитого літака МАУ в Ірані / фото ОПУ