Тіла жертв коронавірусу в Китаї спалюватимуть у спеціальних крематоріях

Тіла померлих від коронавірусу 2019-nCoV у Китаї повинні кремувати неподалік місця їхньої смерті в спеціальних крематоріях, а похоронні ритуали і прощальні церемонії в таких випадках заборонені.
Про це йдеться в тексті директиви, випущеної спільно канцеляріями Державного комітету у справах охорони здоров’я, Міністерства цивільної адміністрації і Міністерства громадської безпеки КНР, пише державна інформагенція Китаю «Сіньхуа».
Згідно з директивою, останки інфікованих тіл не повинні перевозитися між різними адміністративниим одиницями провінційного рівня і не повинні зберігатися. Тіла мають продезінфікувати медичні працівники і помістити відповідно до правил у герметичний пакет, який після цього заборонено відкривати.
Похоронні бюро мають відправляти спеціальний персонал і транспорт для перевезення таких тіл до спеціально відведених крематоріїв заздалегідь визначеними маршрутами.
Додамо, що за останніми даними МОЗ України у світі від коронавірусу нового типу померли 305 людей та інфіковано майже 15 тисяч. Також підтверджено 155 випадків завезення нового коронавірусу за межі Китаю, з них 23 випадки у країнах Європи. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.
Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я 30 січня оголосила надзвичайний стан у світі через коронавірус 2019-nCoV, а 31 січня надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я оголосили і Сполучені Штати Америки. Подібне рішення ухвалили й в Австралії, натомість Росія оголосила про закриття наземного кордону з Китаєм, а італійський уряд 31 січня запровадив у країні шестимісячний надзвичайний стан.
https://zaxid.net/news/