7 країн відмовилося від закупівлі української курятини через пташиний грип

Про це повідомила Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
Прес-служба відомства зазначила, що станом на 20 лютого був заборонений експорт м’яса птиці з України до Японії (вироблене після 27 грудня 2019 року), Республіку Корея, в Азербайджан (і в цілому продукції птахівництва), в Республіку Вірменія (живої птиці всіх видів і в цілому продукції птахівництва), в Ірак, Філіппіни (птиця дика і домашня, м’ясо і м’ясопродукти з птиці, яйця і насіннєва рідина), в Молдову (птиця дика і домашня, м’ясо і м’ясопродукти з птиці, яйця і насіннєва рідина, яйцеклітини і ембріони птиці).
Крім того, відповідно до вимог двосторонніх узгоджених сертифікатів з 20 лютого тимчасово припинена сертифікація української продукції птахівництва в Марокко, Республіку Туніс і Сінгапур.
Також був заборонений експорт м’яса птиці з Вінницької області в Гонконг, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію і Кувейт.
Нагадується, що, починаючи з 20 січня тимчасово була припинена сертифікація в країни европеського Союзу таких видів продукції: свіже м’ясо птиці, продукти з м’яса птиці, напівфабрикати з м’яса птиці, які не підлягають обробці, неперероблені побічні продукти, які складаються або містять матеріал від птиці.
Джерело