Тим, хто народився 29 лютого потрібно носити прикраси з дорогоцінних каменів: смарагдові, сапфірові і рубінові

Православна церкву 29 лютого відзначає пам’ять преподобного Касьяна, богослова і засновника чернецтва. У народі цього святого називали заздрісним і злим. За переказами, Касьян охороняє ворота пекла і відпочиває лише в додатковий лютневий день високосного року, повідомляє  портал SM News. А взагалі Касьян нібито мало допомагає людям з-за своєї гордості, тому його і не злюбили.
У цей день селяни намагалися не працювати. «Око Касьяна» вважався таким поганим, що 29 лютого багато вважали за краще не виходити з дому, особливо до світанку. Деякі навіть намагалися проспати до обіду. У цей день не можна було пускати до себе на нічліг сторонніх людей – це могло викликати хвороби і нещастя, зазначає сайт «Вся магія». Гостей в «зайвий» лютневий день теж намагалися не приймати.
Сни, які наснилися людині в ніч на 29 лютого, вважалися віщими і скоро збувалися. Тим же, кому пощастило з’явитися на світло в цей день, не можна розкривати іншим свої плани і думки. Щоб уникнути важкої долі, що народився 29 лютого потрібно носити прикраси з дорогоцінних каменів: смарагдові, сапфірові і рубінові.