7 фраз, які допоможуть вам залучити гроші і успіх

Від того, як ви будете налаштовані в момент виголошення тих чи інших слів, безпосередньо залежать ваша удача і успіх, передає Ukr.Media.
Кожна людина мріє про вільне життя, не обтяжене турботами про додаткові заробітки без надмірних зусиль. Не забувайте повторювати їх кожен день, щоб упевненість росла у вас день від дня. Використовуйте позитивно забарвлені вирази і в повсякденному житті, і тоді домашню роботу ви будете виконувати в рази швидше.
«Я успішний»
Ця фраза перекреслить невдачі минулого і немов відріже вас від негативу, який ви самі на себе наговорюєте. З цієї фрази потрібно починати будь-які справи, навіть якщо вони здаються вам надзвичайно складними. Енергетика слів допоможе вам знайти упевненість в своїх силах і контроль над ситуацією.
«Удача зі мною»
Якщо вам перестоит непроста справа і вам потрібно дещиця удачі, то скажіть цю фразу. Її можна промовляти, дивлячись у дзеркало, щоб зарядитися позитивом і без праці проскочити непоміченим повз неприємностей.

«Мрії збуваються»

Навіть сама, стосувалося б, нездійсненна мрія має право на життя. Мріяти не тільки не шкідливо, але й корисно. Фантазії допомагають розвинути уяву, а за допомогою сили думки ви залучите в життя і успіх і достаток.
«Я люблю»
Ця фраза дасть вам можливість щиро полюбити свою роботу. З її допомогою будь-яка рутина може перетворитися в захоплюючу гру, де ви ставите перед собою цілі і долаєте перешкоди, які не здаються такими вже й складними. Улюблена справа відразу ж перетворюється в успішну.
«Я вдячний»
Дякувати треба не тільки людей, які прийшли вам на допомогу, виручили в складній ситуації і підказали вірний шлях до успіху. Дякуйте себе за те, що змогли подолати труднощі, виконати чергову, хай і незначну справу на шляху до мети. Подяка підштовхне вас до нових успіхів.
«Я зможу»
Людина може подолати все, що наказано їй Долею, а також змінювати її за своїм бажанням. Якщо ви можете зробити крок, значить, зробите і десять у напрямку до свого добробуту. Будьте впевнені в собі і виховуйте силу волі.
«Я здоровий»
Здоров'я є невід'ємною частиною вашого успіху. Якщо ви не будете відчувати симптомів нездужання, то зможете виконати масу корисних і потрібних справ. Зміцнюйте імунітет і не забувайте частіше нагадувати собі про те, що ви здорові.