На Закарпатті почастішали випадки перевезення зброї через кордон (ФОТО)

За останні дві доби було виявлено три випадки незаконного переміщення зброї та набоїв через кордон.
На пункті пропуску «Ужгород» легковий автомобіль «Volkswagen Tiguan» не пройшов підготовку, прикордонники знайшли під сидінням водія пристрій для відстрілу гумових куль «ПМР» та магазин з 6 набоями до нього. За кермом легковика української реєстрації до Словаччини прямувала 35-річна закарпатка.

Того ж дня у пункті пропуску «Тиса» припинено спробу незаконного ввезення на територію України складових до зброї. У багажному відсіку мікроавтобуса «Mercedes» прикордонники спільно з митниками виявили приціл «Steiner», лазерний дальномір «Laser Rangefinder» марки «Vortex», кріплення до прицілу «Tier-One Blaser TacRings» та ствол до гладкоствольної зброї не визначеної марки .
Також у пункті пропуску «Ужгород» у легковому автомобілі «Skoda»» чеської реєстрації прикордонний наряд знайшов газовий пістолет «R BLANK» і 13 набоїв до нього. Їх під час поглибленого огляду автівки у відділенні для речей винюхав службовий собака, навчений на пошук зброї. За кермом транспортного засобу перебував 41-річний громадянин Чехії.