Закарпатська Держмитслужба просить громадян користуйтись засобами електронного та телефонного зв’язку

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції Закарпатська митниця звертається до громадян та суб’єктів ЗЕД з проханням користуватись засобами електронного зв’язку. Зокрема, електронна адреса для офіційного листування з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями: zk.post@customs.gov.ua.
При оформленні листів необхідно дотримуватись тих же вимог, що й при звичайному листуванні. Електронна скринька для подання громадянами звернень та запитів на отримання публічної інформації: zak.zvernennya@customs.gov.ua.
Варто зазначити, що наразі призупиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом Закарпатської митниці Держмитслужби. Після завершення карантину прийом громадян здійснюватиметься згідно із затвердженим графіком.
Прохання до суб’єктів господарювання та громадян з розумінням віднестися до обмежень, які вводяться на період карантину. Будьте здорові!
 Телефони Закарпатської митниці Держмитслужби: Оперативний черговий: +38 (0312) 64-96-00, Управління забезпечення роботи та документообігу: +38 (0312) 64-96-12; Приймальна керівника: +38 (0312) 64-96-06; Факс: (0312) 61-22-07. Закарпатська митниця ДержмитслужбиКатегорія : Суспільство