На Закарпатті ушпиталили ще одну особу з підозрою на коронавірус

Протягом минулої доби, 19 березня, у заклади охорони здоров’я області, звернулись за екстреною медичною допомогою 404 особи, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 49.
 Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, до закладів охорони здоров'я області госпіталізовано 34 пацієнти з ознаками острої респіраторної інфекції. Із них - у 13 осіб діагностовано гостру пневмонію, з яких – 9 бактеріальні нешпитальні та 4 – вірусної етіології. За проведеними швидкими тестами  вірусна пневмонія  є грипозною. 
За добу, що минула, 1 особа госпіталізована з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19. 
Загалом, станом на 19 березня на стаціонарному лікування перебувають 8 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19. Всі вони повернулись з країн, де зареєстрована місцева передача вірусу в межах громади.
У хворих відібрано біологічний матеріал для вірусологічного дослідження та відправлено у референтну лабораторію м. Київ.
Результати вірусологічного обстеження перших трьох пацієнтів негативний – у них відсутня коронавірусна інфекція COVID-19.
Стан усіх хворих стабільний.
Інформує ОЦЗ