Гороскоп на 7 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен
 
Овнів день орієнтує на співпрацю. Можна дати старт новому альянсу: партнерство легко переросте у приятельство, і навпаки. Ви можете подружитися з колегою, влитися в команду. Взаємна симпатія, спільні друзі і єдині плани — крок до стабільного шлюбу. В будь-якому союзі підтримуйте баланс інтересів: вам з радістю поступляться більш блискучою роллю, якщо ви доброзичливі, дипломатичні і справедливі, інформує Ukr.Media.
 
Телець
 
Сьогодні зірки радять Тельцям зробити ставку на правильне спілкування з потрібними людьми, наприклад, колегами або клієнтами. Для успіху потрібно вміти співпрацювати, дотримуватися рівності інтересів, вчасно делегувати частину своїх повноважень іншим. Якщо змінився договір, колектив, офіс чи режим роботи, зірки радять активніше освоювати нові правила і в будь-якій складній ситуації тримати нейтралітет.
 
Близнюки
 
Близнюкам не варто втрачати час, оскільки це відповідний день для старту в бажаному напрямку. Зірки підказують, що зараз ваш основний козир — привабливість, укупі з дружністю і дипломатичністю. Уникайте багато говорити, претендувати на офіційні пости і позиціонувати себе як агресивного суперника. Просто подобайтесь людям, і хвиля їх симпатій сама винесе вас на потрібні позиції.
 
Рак
 
Ракам зірки радять знайти новий спосіб порозумітися з близькими і підтримувати гармонію в своєму будинку. Якщо ви звикли до ворожнечі, пора подумати про доброзичливі або нейтральні позиції. Крім сім'ї та партнера, варто заново розподілити ролі у відносинах з друзями, керівництвом, професійною групою. Саме час реорганізувати порядки на спільній території, переставити пріоритети і знову зробити вибір.
 
Лев
 
Левам сьогодні краще зробити акцент на взаємодії з суспільством. При цьому може стати рівно важливим близьке і далеке оточення. Життя дасть вам привід для прокачування соціальних навичок у своїй або чужій країні. Ваша поведінка на людях скаже про вас більше, ніж ваші слова. Не варто пропускати вдалий момент, якщо вам потрібно порозумітися з сусідами, спрацюватися з новим партнером або з кимось подружитися.
 
 
 
Діва
 
Сьогодні зірки радять Дівам з однаковою увагою стежити за станом фінансових справ і характером відносин з людьми: обидва чинники взаємозалежні. Наприклад, операція буде вдалішою, якщо правильно обраний партнер або посередник. Варто надати послугу, якщо вас про це просять: це легкий спосіб напрацювати корисні зв'язки. Проявляючи таку дружність, важливо дотримуватися балансу вигод і уникати сентиментальності.
 
Терези
 
Терезам сьогодні бажано бути в хорошій формі, оскільки це вдалий момент для прояву ініціативи або відповідного ходу. Ваш крок значущий для будь-яких відносин. Можна покласти початок міцному особистому або діловому союзу, скоригувати у свою користь баланс в старому альянсі. Люди і доля підуть вам назустріч. Важливо не загубитися на тлі яскравого партнера, знати свою міру і вибирати оптимальні навантаження.
 
Скорпіон
 
Сьогодні зірки нагадують Скорпіонам про необхідність дотримуватися договору, етикету, рівноваги інтересів. Не час наполягати на своїх старих звичках і власному розумінні нових процесів, що відбуваються навколо. Пропонуючи свій варіант і чекаючи поступок, необхідно дати щось натомість. При цьому вам слід заздалегідь оцінити ймовірні навантаження: при виконанні зобов'язань вас чекають непередбачені складності.
 
Стрілець
 
Стрільцям цей день допоможе адаптуватися до нової групи або незвичної перспективи. Він підходить для відвідування заходів, участі в соціальному житті. Закладається фундамент для майбутнього, тому вам варто бути далекогляднішими. Обов'язкові умови успіху — відповідні до нагоди імідж і поведінка, почуття міри і вміння мовчати про особисте. Недоречні задушевні бесіди, особливо з новими друзями.
 
Козоріг
 
Сьогодні зірки радять Козорогам бути уважнішими в професійних і юридичних питаннях, а також в партнерських відносинах. Колишні плани і цінності себе вичерпали, потрібно проявити далекоглядність і правильно оцінити перспективи, що відкрилися. Можливо, вам пора змінити свої цілі, відмовитися від завищених очікувань і зайвих зобов'язань, перейти на інший стиль спілкування, роботи або взаєморозрахунків.
 
Водолій
 
Водоліям не варто упускати відповідний день для ініціативи. Зірки підказують, що краще розділити її з іншими — наприклад, делегувати частину повноважень партнеру. Не варто тягнути весь вантаж на собі, привчаючи інших до своєї безвідмовності. Чим важливіший запланований вами крок, тим більше підстав зробити його з ранку: на початку дня у вас буде більше прихильників, варіантів вибору або точок опори.
 
Риби
 
Сьогодні Рибам буде в нагоді підстраховка в особі партнера або друга. Якщо ви не володієте підтримкою, зірки радять вам відмовитися від починання або звести його до мінімуму. Залишившись сам на сам з дрібною неприємністю, ви ризикуєте роздути її до розмірів катастрофи, адже з чужою допомогою подолали б таку перешкоду було легко. У будь-якій ситуації важливо спиратися на новий, а не на старий закон.