Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині станом на 10 годину 13 квітня

За оперативною інформацією станом на 10 год 13.04.2020 в Тячівському районі  лабораторно підтверджено COVID-19 в 6 - ьох жителів: Тячів - 2, Добрянське- 2, Вільхівці -1, Нижня Апша -1.
Троє хворих знаходяться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, один в Тячівській РЛ, двоє на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. 
Ще один пацієнт райлікарні, в якого теж було підтверджено КОВІД-19, після операції,  виписаний додому на самоізоляцію за місцем проживання в смт.Великий Бичків.  
Встановлено коло контактних осіб, проводяться необхідні протиепідеміологічні заходи щодо недопущення поширення захворювання.   
У 11 медичних працівників КНП «Тячівська районна лікарня»   відібрано зразки біологічних матеріалів на  проведення ПЛР-тестів, які придбані Тячівською міськрадою завдяки благодійному фонду. 
Також  аналізи всіх пацієнтів  лікарні, які поступили з ознаками гострої пневмонії будуть сьогодні направлені  в ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» для дослідження на полімеразну ланцюгову реакцію.
 Закликаємо мешканців Тячівщини неухильно дотримуватись  карантинних заходів, які є на сьогодні дієвим способом у боротьбі з розповсюдженням КОВІД-19.
 Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації