Хто такий Олексій Петров - новий голова Закарпатської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Петрова головою Закарпатської обласної державної адміністрації. 
Відповідний указ опубліковано в середу, 22 квітня, на сайті президента. “Призначити Петрова Олексія Геннадійовича головою Закарпатської обласної державної адміністрації”, – йдеться в указі. Раніше він займав посаду начальника управління СБУ в Кіровоградській області, але 17 квітня 2020 року Зеленський своїм указом звільнив його з цієї посади.
Хто такий Олексій Петров
Олексій Петров – офіцер СБУ, генерал-майор (звання отримав у 2018 році). Кандидат юридичних наук. Керував Департаментом контррозвідки Служби безпеки України з 2017 по 2019 роки. Згідно з Єдиним державним реєстром декларацій, Петров 13 квітня подав декларацію як кандидат на посаду голови Закарпатської обласної держадміністрації. В декларації за 2019 рік він вказав дохід 597,6 тис. гривень зарплати (середньомісячна зарплата 49,8 тис. гривень) за основним місцем роботи в СБУ. Крім того, він задекларував готівкою 980 тис. гривень, у його дружини готівкою 1,25 млн гривень.
Також Петров задекларував:
  • квартиру в Києві площею 174,6 кв.м;
  • 6 земельних ділянок площею 211 кв. м, 188 кв. м, 201 кв. м, 161 кв. м, 181 кв. м, 158 кв. м в Поляниці в Івано-Франківській області;
  • там же – садовий (дачний) будинок без вказівки площі.
Із автомобілів у родині вантажний Mercedes Vito, записаний на дружину. Дружина посадовця Ірина Петрова є власницею двох товариств із обмеженою відповідальністю і торгової марки.
 
Джерело: PMG