Автодорога "Хуст – Тячів –Рахів" входить до переліку догіг, які пообіцяв відремонтувати на Закарпатті президент Зеленський

За амбітним планом Укравтодору в Закарпатській області буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення на суму 6,8 млрд грн.

Про це йдеться на офіційній сторінці "Укравтодору" в соціальній мережі Фейсбук.

Як повідомляється, "за амбітним планом Укравтодору в Закарпатській області буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення на суму 6,8 млрд грн."

Ключові об’єкти «Великого будівництва» на Закарпатті:

- Автодорога Н-09 Мукачево — Львів. В області поєднує районні центри області міста Мукачево – Хуст – Тячів –Рахів. Зараз роботи ведуть на 6 ділянках цієї дороги. Вже накрито верхнім шаром 21,5 кілометрів автошляху. В 2020 ремонт буде завершено на 70 км дороги.

- Автодорога Н-13 Львів — Самбір — Ужгород. В межах області плануємо відремонтувати дорогу на всіх 84 км. Дорога поєднує Ужгород та районні центри, проходить вздовж кордону України з Словаччиною. Є надважливою з точки зору транскордонного співробітництва.

- Автодорога Р-21 Долина — Хуст в межах Міжгірського району. Загальна протяжність автодороги 133,0 км. Завершені тендери, ремонт на 32 км розпочнеться вже у травні.

- Дорога Т-07-19 Іршава — Виноградів, на ділянці в межах Виноградівського району довжиною 10 км вже вкрито верхнім шаром. Дорога поєднує районні центри та є важливою з точки зору проїзду до кордонів з Угорщиною та Румунією.

- Автодорога Т-07-18 Нижні Ворота –Воловець – Міжгір'я вже ремонтується, в 2020 верхній шар покриття буде укладено на 44.6 км.

Крім цих ключових доріг ще буде виконано ремонтів на 130 км.

Всього в області за 2020 буде оновлено 370 км доріг державного значення. Якщо додати плани за місцевими дорогами (164,2) – це більше 500 км в одній області.

"Як зауважив Президент – в минулому році, якщо відняти дорогу Запоріжжя – Маріуполь, отримаємо на всю країну приблизно стільки ж кілометрів відремонтованих доріг, як в цьому році матиме Закарпаття", - повідомляє "Укравтодор.