Чоловік змінив стать і вийшов заміж за хлопця мрії, але той раніше теж був дівчиною і це, мабуть, ідеальна історія кохання

Британський військовий зробив операцію по зміні статі та перетворився на жінку, а потім закохався в хлопця. Але і той теж не завжди був чоловіком, а тепер став відразу мамою і батьком їх дитини. З боку може здатися, що життя подружжя — справжній треш, але, судячи з усього, це ідеальна історія кохання, інформує Ukr.Media.
Капітан Вінтерборн з британської армії, який служив в Афганістані, з дитинства сприймав себе як дівчину в чоловічому тілі. Самовідчуття хлопця з роками лише посилювалося, і у 2013 році він почав готувати себе до операції зі зміни статі, взявши нове ім'я — Ханна.
З цього моменту дівчину почали вважати найбільш високопоставленим військовим-трансгендером в історії армії Сполученого королівства.
Вже у 2015 році Ханна зустрілася на одному з публічних заходів з захисту прав трансгендерів зі своїм майбутнім чоловіком — Джейком Графом — письменником, режисером і актором, відомим широкому колу глядачів по ролі Генрі у фільмі «Дівчина з Данії».
У минулому Джейк сам був дівчиною, але почав свій процес переходу до чоловіка у 2008 році — ще до завоювання своєї акторської популярності.
До моменту зустрічі Ханна і Джейк вже повністю замінили стать, а коли побачили один одного — відразу закохалися. Але їхні стосунки розвивалися не стрімко. Поворотною точкою став спільний відпочинок в Нью-Йорку у 2017 році.

Після цього пара вирішила вивести свої відносини на новий рівень і стати подружжям. Пропозицію коханій зробив Джейк під час романтичної прогулянки на човні в Центральному парку Нью-Йорка.
Ханна погодилася, і у 2018 році закохані зіграли довгождане весілля, на яку звернули увагу не лише звичайні люди, але й журналісти.
І одруження не стало кінцевою точкою їх відносин. Ханна і Джейк завжди мріяли про повноцінну сім'ю і хотіли завести дитину. Зробити це було непросто зі зрозумілих причин.
Однак виконати мрію допомогла далекоглядність Джейка — незадовго до весілля він навмисно припинив приймати тестостерон і відвідав клініку, яка допомогла йому заморозити кілька яйцеклітин.У 2019 році закохані зрозуміли, що це їх єдиний шанс завести дитину і почали пошук сурогатної матері. Погодилася народити для них дитину дівчина, яка зовні була схожа на Ханну — її підшукали спеціально, щоб малюк нагадував «маму». І ось, 14 квітня 2020 року вона народила дівчинку.

Вийшло так, що Джейк генетично став малятку мамою, але фактично буде для неї батьком.