Відбулося засідання сесії Тячівської районної ради (ФОТО)

21 травня відбулося четверте пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Керував роботою сесії голова ради Василь Каганець.
У залі зареєструвалися 26 із 42 депутатів. З нагоди Дня вишиванки багато хто прийшов на засідання у вишиваному одязі.

Найперше, депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів, які захищають Україну на сході.

Відтак депутати взяли до уваги інформацію РДА, КНП «Тячівська районна лікарня», КНП «ЦПМСД» Тячівської райради щодо заходів, вжитих для запобігання захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19. Як зазначив Василь Каганець, наразі у районі 22 виявлено випадки цього захворювання, зокрема, два летальні випадки: у померлих були супутні патології.

Відтак депутати прийняли два звернення до Кабінету Міністрів України – щодо врахування доплати за роботу працівникам медичних закладів у гірських населених пунктах у розмірі 25%, як це передбачено законодавством, та щодо державної підтримки розвитку вівчарства, в якому закликають сприяти у наданні підтримки фермерським та особистим селянським господарствам Карпатського регіону за кількома напрямками.

Відтак голова районної ради озвучив відповідь від Офісу Президента України на звернення депутатів щодо збереження Тячівського району з центром у м.Тячів як окремої адміністративно-територіальної одиниці. У документі йдеться про те, що звернення розглянули і направили для розгляду до Закарпатської ОДА, про результати чого просять поінформувати ОП.

Наступним рішенням депутати затвердили Положення та тарифи на платні послуги, які надаються КНП «Тячівська районна лікарня» та КНП «Тячівська районна поліклініка».

Підтримали Програму підтримки освітніх проектів міжнародної технічної допомоги в Тячівському районі на 2020-2021 роки, що передбачає співфінансування грантового проєкту «Віртуальна реальність об’єднує Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії». Цей проєкт буде реалізовано у Солотвинському ліцеї з румунською мовою навчання  ім.М.Емінеску та Нижньоапшанській ЗОШ І-ІІІ ст.

Також внесли зміни до Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Тячівського району, які реформуються, на 2020 рік, – з метою соціального захисту медичних працівників, недопущення виникнення заборгованості з заробітної плати та виплати розрахункових сум при вивільненні.

Затим розглянули майнові питання. Зокрема, затвердили перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тячівського району, які підлягають приватизації у 2020 році. На місяць – з 1 по 31 травня – звільнили від орендної плати за договорами оренди орендарів майна комунальної власності, у разі неможливості використання об’єкта оренди та тих, які тимчасово припинили свою діяльність у зв’язку з карантином. Затвердили Положення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тячівського району громади сіл та Фінансовий план КНП «Тячівська районна поліклініка» зі змінами на 2020 рік.

Крім цього, депутати Тячівської районної ради внесли зміни до районного бюджету-2020, зокрема, виділили 180 тис. грн. як співфінансування на придбання шкільного автобуса для Тереблянського НВК.

Tyachiv.com.ua