Офіційна позиція керівництва Закарпаття щодо послаблення карантину (Відео)

За словами голови Закарпатської ОДА Олексій Петров, взяли до уваги інформацію Закарпатського обласного лабораторного центру та Департаменту охорони здоров’я, за їхньою статистикою не готові послаблювати карантинні заходи в області.
“Рівень епідемічних показників не відповідає встановленим МОЗ критеріям. На 100 тисяч населення у нас майже 14 хворих на коронавірус, а послаблювати карантин можна, якщо ця цифра складатиме не більше 12 хворих на 100 тисяч населення.
Тому, поки транспорт, готелі, дитячі садки не розпочинають свою роботу.
В області продовжують діяти послаблення першого етапу – заклади громадського харчування працюють на виніс і доставку, дозволено відвідувати парки, майданчики на відкритому повітрі і так далі.
“Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації проводитимуть щоденний моніторинг визначених показників на їх відповідність встановленим МОЗ критеріям щодо захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Результати моніторингу розглядатиме регіональна комісія для прийняття рішень щодо введення на території області послаблення протиепідемічних заходів”, – Олексій Петров.