Заражені вірусом спорту: реконструкція стадіону с. Вільхівці (ВІДЕО)

Сучасні системи зрошення, штучний підземний полив, який 3 рази на день оживляє футбольне поле, спеціальне підживлення добривом та  його стрижка спецтехнікою. Вільховецьке футбольне поле виконане за англійською технологією таких у Закарпатті всього з десяток.
Михайло Цірик - голова Вільховецької громади та Президент Футбольного Клубу “Вільхівці”:
В громаді ставка робиться на спорт, тому що це і здоров’я і загартування нашої молоді, воно потрібно. 
Ще восени на цьому ж стадіоні урочисто відкрили штучне поле 60х40, де зараз з послабленням карантину, активно займаються дитячо-юнацькі футбольні команди Вільховецької громади.
Крім професійного футбольного поля тут будуються бігові доріжки, глядацькі трибуни, вбиральні та додаткове поле для  вирощування запасної трави. Для догляду за футбольним полем  закуплено маневренний райдер Husqvarna, який має цілий асортимент насадок для сезонних робіт: розкидає добриво, стриже газони від 2,5 см. підмітає та прочищає сніг. 
По закінченню робіт на стадіоні планується проведення першої гри на реконструйованому футбольному полі. Заступник голови Федерації футболу Закарпаття - Віктор Качур зазначив, що на відкриття сучасного поля тут планується проведення фіналу Кубка області.
Віктор Качур - заступник голови Федерації футболу Закарпаття:
В плановому календарі у нас 24 серпня проведення фіналу кубка області - тобто на День незалежності. Це величезне свято, я думаю, що Михайлу Михайловичу вдасться довести це до кінця, вся область буде мати змогу бачити цю красу.
Голова Вільховецької ОТГ та президент Спортивного клубу “Вільхівці”, Михайло Цірик продовжує розбудовувати спортивну красу в інших населених пунктах громади. 
Михайло Цірик - голова Вільховецької громади та Президент Футбольного Клубу “Вільхівці”:
Це не один стадіон, у нас в проекті в селі Добрянському такий стадіон із повноцінними  біговими доріжками. Ми плануємо після завершення реконструкції даного стадіону приступити до завершення реконструкції у с. Добрянське, де передбачено біля 15 видів спорту: легка атлетика, футбол. баскетбол, волейбол, теніс… 
 Віктор Качур - заступник голови Федерації футболу Закарпаття:
В нього в планках тільки найвище, він такий є, я кажу він заражений футболом, на таких людях тримається футбол. Я надіюся, що це буде наслідком будівництва стадіонів на Тячівщині, Рахівщині в подальшому, будуть брати приклад і сусіди з Дубового і суперники з Ясіня.