Дівчинка майже з пелюшок росла разом зі змією, і тепер вони — кращі друзі

Зустріч з величезною змією може налякати навіть дорослу людину, але тільки не цю дівчинку. Вона дружить з пітоном мало не з пелюшок, інформує Ukr.Media.
39-річний терапевт-масажист з англійського графства Суррей — Ед Таока — придбав жовтого сітчастого пітона Шер, коли його доньці Емі було трохи більше року.
Безстрашна дитина відразу ж взяла змійку на руки і відтоді з нею не розлучається, попри те, що Шер досягла вже п'яти метрів у довжину. Дівчинка, якій нещодавно виповнилося сім років, весь вільний час проводить з Шер — вона навіть спить в її присутності, не відчуваючи ні краплі страху.

Інтерес до рептилій виник в Еда ще в дитинстві. За його словами, змії допомагають йому позбутися стресу і тривожності. Подарувавши дочці такого незвичайного вихованця, чоловік хотів показати всьому світу, якими милими і безпечними для людини можуть бути ці тварини.Попри те, що Шер живе в родині все життя і жодного разу нікого не вкусила, в будинку діють суворі правила: дівчинку ніколи не залишають наодинці зі змією. Ед, своєю чергою, навчив дочку правильно поводитися з рептилією, щоб спілкування з людьми для неї теж було комфортним.
Емі ніколи не тягне пітона за хвіст, не бере його за голову. Їй не можна годувати і купати змію, а можна тільки ніжно гладити і обережно брати її на руки.