Чому острів Кеймада-Гранді вважається найнебезпечнішим на планеті

Невеликий (всього 0,43 квадратних кілометрів) острів, що причаївся в Атлантичному океані всього в 35 км від Бразилії, візуально здається раєм. Пишна зелень, чиста вода і повна відсутність туристів — що ще потрібно для ідеального відпочинку? Проблема одна — «сусіди», які зроблять ваше перебування на острові неможливим. Острів Кеймада-Гранді буквально кишить зміями, інформує Ukr.Media.
Втім, не будемо голослівними та скажемо мовою цифр: на кожен квадратний метр острова Кеймада-Гранді припадає від 1 до 5 змій. Миролюбністю «тубільці» не відрізняються. І не дивно, в умовах такої конкуренції! З їжею на самому острові справи так собі, тому плазуни навчилися полювати на перелітних птахів, які зупиняються тут на відпочинок. З цієї причини отрута місцевих змій з часом стає набагато сильнішою і небезпечнішою, ніж у родичів, які живуть у комфортніших умовах.
Місцеві змії становлять смертельну загрозу для людини. Кеймада-Гранді — єдине місце у світі, де живе одна з найнебезпечніших змій: острівний ботропс. Її укус здатний убити мишу за 2 секунди. Отрута острівного ботропса викликає швидке омертвіння тканин, гостру ниркову недостатність, мозкову кровотечу і ще ряд неприємних і хворобливих наслідків. Однак вид є вкрай рідкісним, а тому перебуває під захистом держави.
Острів Кеймада-Гранді закритий для туристичних відвідувань. По-перше, з метою зберегти його унікальну флору і фауну (як-ніяк, найбільший природний серпентарій світу). По-друге, це просто дуже небезпечно: історія острова сповнена смертельних випадків випадкових, недбалих або просто нещасних його відвідувачів. Проте влада дозволяє під'їжджати до острова на човнах, витримавши дистанцію, рибалити і займатися дайвінгом біля його берегів.