Хто і чому обливає брудом Тереблянського сільського голову Руслана Янчія?

Щоб з'ясувати це  потрібно почати з того, що  Руслан Янчій - головний претендент на посаду голови Буштинської ОТГ.
В  яку, зокрема,  увійшли такі населені пункти як Кричево, Чумалево, Дулово, Теребля, Вонігово, Новобарово  з центром в Буштино. 
 І серед усіх вірогідних  кандидатів він має найвищий шанс  здобути перемогу на місцевих виборах та очолити новостворену громаду. 
В своєму рідному селі та й інших населених пунктах  він заручається  підтримкою більшості  виборців, адже проявив себе на посаді Тереблянського голови з найкращої сторони. 
І люди бачать  як змінилося село відколи його очолює  молодий, перспективний і амбітний  Руслан Янчій.
З таким  керівником й Буштинська ОТГ стане успішною та процвітаючою.
З наближенням виборів в мережі Інтернет розпочалася інформаційна атака  з безпідставними звинуваченнями на адресу Руслана Янчія.  
В останньому  відео про вирубку лісу, яке з'явилося на  Фейсбук і декількох новинних сайтах,  без фактів і доказів вказується на  причетність  голови сільради. 
Як заявили у Тереблянській сільраді - ні сільський голова, ні  сільська рада немає ніякого відношення до вирубки лісів. Все це наклеп на  людину, яка хоче балатуватися на голову Буштинської ОТГ.
-  Ніяких погоджень чи дозволів на вирубку лісу Тереблянська сільська рада не надавала. Зрубані дуби, які показано у відео - це територія сусідньої Новобарівської сільради.   Ми вже направили офіційне звернення до лісництва за роз'ясненням  - хто і на підставі яких документів проводить там рубки дерев, - пояснила секретар Тереблянської сільради Мирослава Гісем.
Зрозуміло, що брехнею Руслана Янчія  поливають ті опоненти, хто не впевнений у своїх силах і методом брудних технологій намагається вплинути на свідомість людей. 
Втім ми надамо  можливість мешканцям громади розібратися хто є хто,  щоб зробити правильний вибір.
Далі буде.
ТЯЧІВ NEWS