Зе! місцеві - у Тячеві запрацював районний Офіс партії "Слуга Народу"


Тячівщина - це ти! - під таким  гаслом відкрито в райцентрі представництво партії "Слуга Народу".
Розміщено Офіс за адресою:м.Тячів, вул.Армійська, 8, ( у будівлі колишнього банку "Аваль" (поруч з ОВІром).   
На офіційне відкриття навідались народні депутати України та члени політради обласної організації ПП «Слуга Народу» - Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин та ін. 
Місцева команда була представлена партійними активістами та лідерами, які проявили себе під час президентських та парламентських виборів 2019-го року.
Серед присутніх - також ймовірні кандидати на місцевих виборах, що балатуватимуться на посади голів ОТГ та депутатів всіх рівнів.
Тячівський Офіс політичної партії «Слуга Народу»діятиме  як платформа для комунікації з виборцями та вирішення  актуальних питань соціально-економічного розвитку краю.
На період виборів тут розміститься районний виборчий штаб та працюватиме потужна  команда партійців. 
Сьогодні  основна робота Офісу зосереджена на підборі гідних кандидатів та підготовці до місцевих виборів.
"Ми зібрали молоду перспективну команду,підкріпили її досвідченими людьми, які вміють приймати правильні рішення"- зазначив народний депутат України та керівник обласного осередку партії Ігор Кривошеєв.
За його словами, команда розроблятиме  стратегію розвитку регіону і відповідно ділитиметься нею з виборцями, пропонуватиме шляхи вирішення проблем Тячівщини.
До вересня партія сформує остаточні списки до місцевих рад та представить кандидатів, які йтимуть під егідою партії "Слуга народу" на виборчі перегони. 
Очолив Тячівський районний Офіс партії "Слуга народу"Василь Марина. 
"Для мене дуже важливо працювати в команді, адже добре знаю специфіку нашого регіону й актуальні питання місцевих громад, які потребують вирішення" - наголосив голова Офісу.  
Запрошуємо всіх активних і небайдужих мешканців, хто вболіває за розвиток Тячівського району до співпраці. 
Пресслужба Тячівського районного Офісу партії "Слуга народу"