Завдяки команді «Слуги народу» Малоугольківська школа зустріне 1 вересня з водою - ФОТО

Сотня учнів та два десятки педагогів нарешті зможуть вчитися та працювати у комфортних умовах. Нової системи водопостачання колектив чекав роками. 
 Останні кілька років заклад потерпав від постійних перебоїв водопостачання – через застарілу систему, погодні примхи та брак грошей, каже директор школи Іван Степанович:
– Через стару, змонтовану колись нашвидкуруч систему, та дощі підвідні шланги розмило та пошкодило, а наш 18-метровий колодязь геть замулило. Вода зникла зовсім! Потужності старої свердловини й раніше ледве вистачало на маленьку їдальню, а цього року, коли у нас встановили сучасні вбиральні, питання водопостачання стало критичним. Куди лише ми з колегами не зверталися, але чули нереальні цифри – проект коштуватиме майже 300 тисяч гривень і чекати доведеться місяцями. А вирішити проблему коштом батьків змоги, на жаль, не було. 
Відтак, звернулися до Івана Синетара та місцевої команди «Слуги Народу».
Лідер районного активу політсили Іван Синетар розповідає: коли оцінив вартість та прорахував терміни, зрозумів – проблему можна вирішити буквально за 2 тижні:
–Ну не може бути так, щоб у 2020-му році діти не могли помити руки чи користуватись вбиральнею у школі! З командою та місцевими підприємцями замовили та оплатили буріння нової свердловини та прокладання мережі постачання до вбиралень та їдальні. Колодязь облаштували на задньому подвір’ї школи – воду знайшли на глибині понад 20 метрів. - деталізує процес Іван Синетар. 
– Насправді, тут головне, що маємо прекрасну команду небайдужих людей. Тому все влаштувалося так швидко. Провели пробний запуск, спеціалісти завершують монтаж підвідної системи та сучасної каналізаційної мережі з септиками. Тож, на початку вересня питання маємо закрити, - додає один з керівників Углянської команди «Слуги Народу» Іван Немеш
А директор Малоугольківської школи каже: хоче встановити питний фонтанчик, щоб діти могли пити чисту криничну воду!
Пресслужба