На Закарпатті успішно стартувала виборча кампанія найпотужнішої політичної сили «Слуга Народу»

Офіційно виборча кампанія місцевих виборів почнеться 5 вересня, але де – факто, вже можна констатувати - передвиборчі перегони стартували.
Місцеві вибори 2020 суттєво відрізняються від попередніх. Ці вибори будуть організовуватися на новій територіальній основі, за новою виборчою системою і новою гендерною квотою.
Отже, обираємо місцеву владу і вперше обираємо депутатів до рад усіх рівнів від громад. Тому, «Слуга Народу» свою кампанію на відміну від інших політичних сил веде безпосередньо серед народу.
Зустрічі  з виборцями, зустрічі з бажаючими долучитися до команди, відкриття офісів – штабів, представлення членів команди, знайомство з потенційними кандидатами в кандидати та, найважливіше, вивчення локальних проблем кожної ОТГ, кожного села, селища, міста і, відповідно, в цілому проблем краю. 

Згідно практично усіх соціологічних досліджень, які проводяться, політична сила «Слуга Народу» має найвищий рейтинг – близько  25 %серед тих, хто вже визначився і піде на вибори. Найбільша підтримка партії дозволяє прогнозувати і найбільшу кількість мандатів. Голова виборчого штабу, народний депутат України Михайло Лаба націлений на результат - більшість в обласній раді буде утворена з депутатів  «Слуга Народу» 
    
  • За рік роботи в команді, я переконався, що при чіткій, послідовній командній роботі, можна робити великі конкретні справи. Наприклад, команда народних депутатів від «Слуга Народу» знає, що при будь-яких дискусіях, ми завжди спиралися на волю людей.
  •  Ми відчутно змінили початковий проект земельної реформи, врахувавши позицію фермерів та інших громадян. Ми дослухалися до лікарів і внесли  зміни у медичну реформу. 
  • Ми відтермінували окремі податкові ініціативи, щоб полегшити малому бізнесу життя у період світової кризи. Ми - перші, хто запровадив дешеві кредити малому бізнесу, у тому числі і пільгові кредити ФОПам з дітьми.
  • Нас не хвилює, що скажуть про наші дії теоретики, або ті, хто від виборів до виборів живе обіцянками. Наша мета, сформувати потужну команду на місцевому рівні, яка буде працювати з депутатами Верховної Ради, програмами Президента Зеленського та Уряду.
  •  Ми спираємося на думку людей та своє бачення майбутньої Закарпаття та України. Тому, у цій кампанії важливо, щоб ті люди, які стануть депутатами від «Слуга Народу» усіх рівнів, головами ОТГ, мерами - насправді хотіли розвитку, не були причетні ні до яких корупційних складових. 
Вже сьогодні очевидно, що правляча більшість у ВРУ «Слуги Народу» увійде в історію темпами роботи та самовідданістю депутатів. Усім відомий «турборежим», завдяки якому був запущений механізм швидких і важливих законодавчих змін.
Усе це є очевидним фактом для виборців, що «Слуга Народу» - працює для народу. У нашій команді не було жодного грубого порушення регламенту при ухваленні законів.
Старі політики з «окопів опозиції» постійно провокували нас на порушення регламенту – з тим, щоб потім оскаржити закон у Конституційному суді. Проте - «слуги народу» не повелися.  Жодного корупційного звинувачення чи підозри. Жодного популістського закону  –  усі закони ухвалювалися із розрахунком на те, чи спроможна держава їх виконати. За такими принципами роботи, тільки збалансований підхід та швидке розв’язання проблеми в області будуть працювати і майбутні депутати усіх рівнів від ПП «Слуга Народу».