Вчені з'ясували, чому наше здоров'я залежить від погоди

Наш настрій залежить від погоди — це відомо багатьом і не вимагає доказів. Але як бути з іншими феноменами, які відносять до розряду народних прикмет?
Результати, отримані під час проведених досліджень, не залишають сумнівів: наш організм реагує навіть на незначні зміни в атмосфері.І хоча багато з цих феноменів ще не до кінця вивчені і чекають наукових доказів, ми поговоримо про найвідоміші.
Феномен №1 — проблеми з серцем і холод
Взимку зростає захворюваність не тільки на грип та ГРЗ, але і підвищується ризик серцевих нападів. Так, у порівнянні з літом або весною, взимку смертність від серцево-судинних захворювань підвищується на 40%.
Як показує
Під час фізичного навантаження підвищується потреба організму в кисні, ми починаємо вдихати більше повітря.«Якщо ви виконуєте ізометричну роботу і при цьому вдихаєте холодне повітря, то і серце зазнає більшого навантаження, споживаючи більше кисню», — каже Лоренс Сіноуей, директор Інституту серця і судин при згаданому коледжі.
Феномен №2 — магнітні бурі і головний біль
Вчені з японського Медичного університету Доккіо

Феномен №3 — сира погода і біль в суглобах
Ревматизм посилюється від сирої погоди — цю поширену думку вчені віднесли до розряду міфів. Хоча існує багато історій про зв'язок між дощовою, вітряною погодою і запаленням суглобів, але цей феномен не отримав наукового підтвердження. Вчені проаналізували 9 досліджень, що стосуються впливу погоди на загострення ревматоїдного артриту. В результаті не виявили жодного випадку, що стабільно повторювався. Тоді звідки береться ця гіпотеза?

Але деякі дослідники не вважають ці висновки остаточними і припускають, що у зв'язку між сирою погодою і болем в суглобах було враховані не всі фактори. Наприклад, чи були пацієнти на вулиці чи вдома, що вони робили і як були одягнені.