Діти з віддаленої школи на Тячівщині нарешті вчитимуться в оновленому корпусі - фото

Можливим це стало після закінчення робіт, на які досі не вистачало коштів. Допомогли місцеві підприємці, члени партії "Слуга народу" Іван Синетар та Іван Немеш
На прохання батьків та директорки найвіддаленішої школи Малої Угольки вони закупили сучасні вікна у 3 класи та вбиральню корпусу для учнів 1-4 класів. 
– Завдяки цьому нарешті зможемо перевести діток зі старого дерев’яного приміщення без внутрішніх туалетів у відремонтоване, поруч з головним корпусом закладу. Дуже приємно, що навчальний рік на початок якого чекали всі так довго, зважаючи на ситуацію із коронавірусом, стартує у новому приміщенні, - розповіла директорка школи Надія Химинець.
Підприємець і лідер партійного осередку «Слуги народу» на Тячівщин іІван Синетар зазначив: 
 – Багато хто запитує - чому саме школа і ця громада? Для мене дуже важливо, щоб була ініціатива, бажання працювати і змінювати життя на краще. Углянська команда справді хоче і може втілювати корисні справи.
Також місцева команда «Слуги народу», допомогла початковій школі села Угля з налагодженням водопостачання. Завдяки сучасній помпі та трубам, які підключили до безбашенки, чиста кринична вода тепер є на подвір’ї та всередині школи. Запас глибини – щонайменше 5 метрів, всі системи прочищені й працюють справно.
За словами одного з керівників політсили «Слуга народу» в майбутній Углянській ОТГ Івана Немеша, команда продовжить допомагати сільським школам готуватись до 1 вересня: 
– Це наш пріоритет, адже діти - це майбутнє Закарпаття. На цьому не зупиняємося, впевнений - разом вдасться втілити більше.
Пресслужба